ev süsleri modelleri | Mobilya Dekorasyon
Buradasınız: Ana sayfa - Aksesuar - ev süsleri modelleri

ev süsleri modelleri

Merhaba hanımlar.. Sanırım ev süsleri en çok bayanları ilgilendiren bir konu çünkü evin düzeni hep bayanların üzerinde hanımlar evlerini daha güzel, sevimli bir hale getirebilirler. Değişik şekilde ev süsleri ile evinizin havası tamamen değişebilir. Evinize uygun ev süslerini seçmekde size kalsın. Zevkinize göre modelleri alabilirsiniz.

Evini olduğundan daha güzel, şık, sevimli göstermek isteyen bayanlarımız için hazırlanmış olan ev süslerini her odanızda kullanabilirsiniz. Hafif olan süsleri taşımasıda çok kolay. Süsler; duvara asılacak, masanın bir köşesine konacak ya da yere bir köşeye koyup odaya ayrı ahenk katması için olan süsler gibi daha bir sürü çeşit var. Mobilyalarınızın rengiyle uyumlu süsler evinizde hoş bir görüntü sergileyecektir. Dalları kurumuş kırmızı bir gülü vazosu ile birlikte alıp masanızın üzerine koyduğunuzda ortada muhteşem bir görüntü oluşabilir. Ya da yatak odanıza deniz kabuklarından yapılmış bir süs koyarak odaya renk katabilirsiniz. Ya da seçeneklere bakarak fikir edinebilir ve evde sizde o modellerin aynısından yapabilirsiniz. Evinize daha fazla renk katmak için hoş bir kapı süsü alarak kapınıza asabilirsiniz, örgü ile yapılmış el işi süslerini kullanarak farklı bir tasarım ortaya çıkarabilirsiniz.

Evinizin düzenini sağlamak sizin elinizde sadelikten yana olan bayanlar için birşey diyemem ama evine renklilik katmak isteyen bayanlar muhakkak önerilerimizi dinlemeliler. Ev süslerini istrediğiniz her yerde bulabilir ve uygun bir fiyatada alabiliriniz. Sizler için hazırlamış olduğumuz ev süslerini beğeninize sunuyoruz..

2012

2012evsuslerimodelleri ev süsleri modelleri

— ev süsleri modelleri

2012evsuslerimodelleri1 ev süsleri modelleri

— ev süsleri modelleri 1

2012evsuslerimodelleri2 ev süsleri modelleri

— ev süsleri modelleri 2

2012evsuslerimodelleri3 ev süsleri modelleri

— ev süsleri modelleri 3

2012evsuslerimodelleri4 ev süsleri modelleri

— ev süsleri modelleri 4

2012evsuslerimodelleri5 162x300 ev süsleri modelleri

— ev süsleri modelleri 5

2012evsuslerimodelleri6 ev süsleri modelleri

— ev süsleri modelleri 6

2012evsuslerimodelleri7 ev süsleri modelleri

— ev süsleri modelleri 7

2012evsuslerimodelleri8 ev süsleri modelleri

— ev süsleri modelleri 8

Etiketler:, , , ,


Yorum yapın